Jste zde

FAQ - často se nás ptáte

1/ Jak se stát členem AACHA?
2/ Co se stane když, budu členem klubu?
3/ Kdy mám zaplatit členský poplatek?
4/ Chci vám pomoci s provozem klubu
5/ Mohu sledovat, co se děje v klubu s penězi který klub získal?
6/ Kde najdu konkrétní rady o chovu Achatin?
 

 

1/ Členem se stanete když, v záložce členství v klubu klepnete na odkaz "kontaktujte nás zde". Tím odešlete žádost na registraci. Poté vám přijde mail s dalšími informacemi a přihláškou. Vyplněnou přihlášku pošlete na adresu AACHA.

2/ Jako člen klubu budete moci čerpat výhody, např. vstupy na akce, slevy v e-shopu, podpora chovu, veterinář a další více v sekci členství v klubu.

3/ Poté co odešlete žádost o registraci, přijde vám přihláška do klubu. Přihlášku schvaluje prezidium AACHA, po schválení obdržíte mail s údaji pro platbu ročního poplatku.

4/ Oceníme každou pomoc, kterou nám nabídnete, kromě finanční podpory oceníme i jinou formu, např. radu nebo službu. Více v sekci Podpořte nás

5/ Ano, máme transparentní účet a na internetu se můžete podívat na stav a pohyby na účtu. Tyto informace nejsou nijak tajné a zveřejňujeme je právě pro váš klid.

6/ Navštivte náš druhý web o chovu šneků Achatina, je to internetový časopis, kde najdete mnoho článků, rad a tipů o chovu, dále je v on-line časopise diskuze, kde je možno diskutovat a radit se. Stránky achatinaweb

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer